IMG_1883

PASIŪLYMAS 3


Bendras virtuvės ir valgomojo vardiklis: prabanga bei patogumas.

Kuriamas bendros virtuvės ir valgomojo erdvės interjeras. Siūlomas prabangus klasikinis interjero stilius, tačiau pasitelkus pilkus atspalvius, interjeras įgauna ir šiuolaikiškumo.

Virtuvės detalės auksuojamos, pakabinamų spintelių stiklai dekoruojami medžio raižiniais, o kai kurie durelių paviršiai – specialiu dekoratyviu reljefu. Šalia valgomojo stalo esantis facetuotas veidrodis mediniu dekoruotu rėmu praplatina šią erdvę. Ir valgomojo stalui, ir kėdžių apdailai naudojamas medžio auksavimas, kuris sukuria daugiau prabangos.

Tokia pati stilistika būdinga ir aukštoms spintoms, ir virtuvės baldams. Čia talpinama ne tik buitinė technika, bet ir integruotas televizorius, kuris, reikalui esant, gali būti uždaromas durelėmis. Pagrindinio įėjimo duris ir jų apipavidalinimą vienija ta pati spalvų gama, kuri vyrauja ir visuose kituose balduose, esančiose bendroje virtuvės ir valgomojo erdvėje.

Loading

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

designed by Lina Petrò | programmazione svegliadesign.com ©