IMG_1883

PASIŪLYMAS 2


Ištaigingame vestibiulio bare – ir komfortas, ir privatumas.

Kuriama šviesi vestibiulio (angl. lobby) baro erdvė ištaigingam senoviniam viešbučiui. Siūlomas prabangus klasikinis interjero stilius. Bendra patalpa tarsi padalijama į skirtingas poilsio ir pasisėdėjimų erdves, sukuriant atskirų terasų efektą. Taip siekiama kiekvienai žmonių grupelei užtikrinti privatumą ir komfortą.

Šiam tikslui naudojami skirtingi klasikiniai minkšti baldai. Baldus vienija tarpusavyje deranti spalvų gama, o skiria skirtinga stilistika: vieni baldai aukštesni, kiti – platesni bei žemesni. Sienoms ir luboms dekoruoti pasirinkti šviesiai dažyti medžio skydai su subtiliu medžio dekoru. Taip pat sienoms apdailinti naudojamas vienas populiariausių klasikinio interjero elementų – prabangios tekstilės intarpai medžio plokštėje (angl. panel). Visoje erdvėje derinami natūralaus ir šviesiai dažyto medžio atspalviai.

Prabangos ir išskirtinumo interjerui suteikia paveikslų ir veidrodžių dekoravimas raižytu, auksuotu medžio rėmu. Taip pat – natūralus akmuo, naudojamas grindims ir baro stalviršiui. Sienų nišos apdailintos aukso spalvos smulkia mozaika, taip išskiriant nišose esančius meno kūrinius. Pagrindines įėjimo duris iš abiejų pusių skiria masyvi klasikinė kolonada.

Loading

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

designed by Lina Petrò | programmazione svegliadesign.com ©