exotica2

ORIGINALŪS PASIŪLYMAI IŠ KOLEKCIJOS „SEGRETI“

Siekiant sukurti vientisą, harmoningą interjerą, dažnai vienijamos grindų apdailos ir baldų gamintojų pajėgos. Vienas iš ryškiausių tokio darbo rezultatų – šiemet sukurta kolekcija „Segreti“. Jos kūrėjai – Italijoje gerai žinomi ir dėl kokybės vertinami parketlenčių „Foglie d‘oro“ ir baldų „Arte Brotto“ gamintojai. Abi Italų kompanijos turi daugiau nei 40 metų siekiančią gyvavimo istoriją ir vertinamos išskirtinumą mėgstančių žmonių.

Ypatingas naujausios jų kolekcijos „Segreti“ bruožas – skirtingų medžiagų žaismas: unikalios ąžuolo faktūros ir atspalviai derinami su rankų darbo keramika dekoruotomis intarsijomis. Kolekcija suteikia galimybę rinktis bei derinti ir ąžuolo masyvą, ir keramikos detales iš 7 variantų, kaskart gaunant skirtingas spalvų kombinacijos ir taip individualizuojant interjerą. Skirtingus apdailų derinius galima taikyti ir grindų dangai, ir baldų paviršiams. Kolekcija „Segreti“ – ieškantiems įdomių ir žaismingų idėjų vientisam interjerui.

Loading

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

designed by Lina Petrò | programmazione svegliadesign.com ©