sfondo-opera

OPERA


Tikriausiai daugeliui žodis „opera“ asocijuojasi su muzikos kūriniu, bet pažvelkime į tikrąją šio žodžio prasmę. „Opera“ (lot. opus) – reiškia kūrybinį darbą, kuomet dėmesys sutelkiamas į kiekvieną detalę, o jas sujungus gimsta estetiška visuma ir harmonijos jausmas.

Būtent tokiais darbo principais vadovaujasi ir mūsų „Opera“, kurios išskirtinis bruožas – autentiški baldai ir individualūs interjero sprendimai tiems, kurie įsitikinę, kad jų namai – tai ypatinga vieta, kurioje būtina atskleisti savitą stilių, kūrybą ir eleganciją.

Bendradarbiaudami su šimtametes tradicijas puoselėjančiais Veronos ir jos apylinkių gamintojais, siūlome aukštos kokybės ilgalaikę vertę turinčius baldus visoms gyvenamosioms erdvėms: pradedant virtuvės, sienų, lubų, grindų apdaila ir baigiant vonios kambariu.

Mūsų siūlomas baldų stilius – klasika ir įvairiausi jos atspalviai. Tai visame pasaulyje vertinama stiliaus, prabangos ir išskirtinumo gerbėjų.

Loading

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

designed by Lina Petrò | programmazione svegliadesign.com ©