ISSK

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ


Atstovaujame vienus pirmaujančių klasikinių Šiaurės Italijos baldų gamintojų, kurie visame pasaulyje garsėja aukšta kokybe bei elegantiškomis baldų formomis. Visi klasikiniai baldai yra išskirtiniai, gaminami tik Italijoje.

PAGRINDINIAI „OPERA“ ATSTOVAUJAMŲ BALDŲ IR JŲ AKSESUARŲ KOKYBĖS POŽYMIAI:

   – Kruopščiai atrenkama žaliava baldų gamybai.

Medžio masyvas parenkamas taip, kad būtų užtikrinama vienoda baldo spalva. Plokštės perkamos tik iš kontroliuojamų miškų plantacijų. Džiovinimo procesas dažniausiai vyksta natūraliu būdu, todėl nėra medžio deformacijos, kuri atsiranda dėl skirtingų temperatūros ir drėgmės normų. Plokštės maždaug mėnesį laikomos specialiose krosnyse, kad būtų pasiektas idealus santykinis drėgmės lygis (apie 10 proc.). Plokščių faneros nuolat stebimos, siekiant išlaikyti jų atsparumą ir ilgaamžiškumą. Faneravimo procese naudojami tik netoksiški, sveikatai nekenksmingi klijai.

   – Visuose gamybos etapuose kiekvienai detalei skiriamas didžiulis dėmesys.

Visuose gamybos etapuose dalyvauja specializuoti darbuotojai, kurie su įkvėpimu ir profesionalumu atlieka savo darbą: pradedant produkto gamyba, meistriškais drožiniais ir baigiant aukso ar sidabro folijos padengimu rankiniu būdu.

   – Taikomos novatoriškos technologijos.

Atsižvelgiant į šiuolaikinius poreikius, montuojama novatoriška furnitūra, pavyzdžiui, virtuvės spintelėse. Tai užtikrina baldų funkcionalumą ir patogų naudojimą.

   – Naudojama apdaila, kurios metu medžio fanera padengiama plonu sluoksniu aukštos kokybės ir atsparumo laku.

Mūsų atstovaujami gamintojai visuomet atsižvelgia į ekologinius principus ir tarptautinius kokybės standartus, rūpinasi klientų sveikata. Todėl visi apdailai naudojami dažai yra netoksiški, turi minimalų formaldehidų kiekį. Apdailos proceso metu užtikrinama vienoda medžio spalva ir blizgesys, tinkama apsauga nuo drėgmės.

  – Naudojama išskirtinė, prabangi tekstilė.

Garsūs Italijos meistrai savo minkštiems baldams naudoja kruopščiai parinktą aukštos kokybės tekstilę. Subtilūs jų spalvų deriniai suteikia interjerui elegantiškumo bei rafinuoto jaukumo jausmą.

Loading

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

designed by Lina Petrò | programmazione svegliadesign.com ©